Persian

ارتباط با هنر

Hotaka on the Bike
Hotaka on the Bike

سلمان الزموري ، یک هنرمند هلندی است.

فعالیت او در زمینه  هنر های تجسمی است

او در سال 1959 در تطوان ، مراكش شمالی ، متولد شد و در جوانی به هلند نقل مکان کرد. مطالعات وی در زمینه عکاسی در دانشگاه عکاسی کاربردی در آپلدورن و تکنیک های گرافیکی در سیواکو در اوترخت مبنای فنی محکمی برای کارهای فعلی وی فراهم کرد.

کارهای او ترکیبی از نقاشی و عکاسی است.

خیلی زود او حتی بیشتر از اینکه عکاس شود ، به یک هنرمند موفق تبدیل شد ، این بدان معناست که او سعی نمی کند جهان را تا حد ممکن واقع بینانه نشان دهد ، بلکه با به کارگیری تکنیک های مختلف ، ابعادی اضافی به کار خود می افزاید. او می خواهد به موضوع خود نزدیک شود تا آنجا که ممکن است: او تقریباً می خواهد به منظور افشای هسته ، تلاش کند. او همچنین مردم را دوست دارد: او صمیمانه به همنوعان خود علاقه مند است و می داند که چگونه آنها را به روشی محبت آمیز ترسیم کند.

بدون هیچ تلاشی او انتقال از آنالوگ به عکاسی دیجیتال را تجربه کرد. در حالی که در گذشته وی به روشهای مختلف کارهای خود را به صورت فیزیکی ویرایش می کرد ، اکنون با استفاده از انواع تکنیک های بدست آمده از هنرهای تجسمی ، عکس های خود را به آثار هنری بی نظیر تبدیل می کند.

سلمان عاشق مسافرت و کاوش در جهان است. وی در سالهای اخیر سفرهای زیادی به هنگ کنگ ، ژاپن ، نیویورک ، ایسلند و سایر کشورها انجام داده است. این سفرها منجر به پیدایش آثار هنری جدید زیادی شده است که در نمایشگاههای مختلف هلند و خارج از کشور به نمایش گذاشته شده است.

این در حالی است که وی از سال 1987 در هلند و خارج از کشور در بیش از 300 نمایشگاه حضور داشته است.

بیان احساسات او برای سلمان الزموري مهم است. مهمتر از همه او می خواهد احساسات خود را با تجربه لحظه ای ، موقعیتی یا مکانی بیان کند. جای تعجب نیست که عکاسی وی از کیفیت شعری برخوردار است و مانند شعر هرگز نمی توان کاملاً کارهای او را  درک کرد ، اما کارهای او ناگزیر است از یک فضای عرفانی ..

کارهای او شامل یک پیام است. او معتقد است که هنر نه تنها جامعه را غنی می کند بلکه به ویژه فکر می کند که هنر مردم را به هم می رساند. هنر به عنوان ابزاری است برای دنیای بهتر.

نوشته شده توسط : کارین و آنته

Azar Tishe

Dichter en Tolk in verschillende talen, Website en Facebook